• Slide01

  Více než 16 000 m2 plochy

   

  Nově rekonstruovaný administrativně-skladový areál
  Téměř v centru Prahy
  Moderní řešení s kancelářemi kategorie „B“
  Skladové plochy
  Vlastní parkoviště
  Kantýna
  Ostraha 24/7

 • Slide02

  Strategická poloha Průmyslového parku Harfa téměř na dosah centra Prahy s ideální dopravní dostupností z něj činí velmi žádané místo pro všechny, kdož chtějí být v centru dění.
  Park je snadno a dobře dostupný jak městskou hromadnou dopravou, tak i automobilem. Tramvajová stanice „Podkovářská“ s několika tramvajovými linkami se nachází v těsné blízkosti areálu, stanice metra Českomoravská (trasa B) je vzdálena 3 zastávky tramvaje, vlaková stanice Praha-Libeň je vzdálena pouhých 400 m od areálu.
  V oblasti jsou samozřejmě dostupné veškeré služby, mezi něž patří např. hotely, banky, restaurace a nákupní centra.

 • Slide03

  Nic není tak velké, aby se to k nám nevešlo. Ať již potřebujete uskladnit materiál, výrobky nebo mít kam umístit své stroje. Průmyslový park Harfa nabízí skladové a výrobní prostory v celkem šesti halách. Jejich využitelná plocha se pohybuje od 130 do 8000 m2.
  Všechny haly mají efektivní a flexibilní uspořádání umožňující kombinace různých půdorysných řešení přesně dle vašich potřeb. Ve většině hal nabízíme možnost dodatečné instalace vzduchotechniky.

 • Slide04

  Potřebujete samostatnou kancelář nebo rovnou celou kancelářskou budovu? U nás najdete vše. V areálu se nacházejí tři kancelářské budovy s celkovou využitelnou plochou více než 4200 m2.
  Prostory jsou velmi flexibilní a umožňují jak velkoplošnou dispozici, tak i jednotlivé uzavřené individuální kanceláře. Kanceláře jsou vybaveny otevíratelnými okny.
  Všechny prostory je možné na přání dovybavit klimatizací, TV a SAT zásuvkami a přístupem prostřednictvím čipových karet.

 • Slide05

  V areálu je možnost napojit se na průmyslový rozvod stlačeného vzduchu a jednotek VZT. K dispozici je samozřejmě vlastní manipulační technika, kterou je možno si zapůjčit včetně řidiče.
  Areál je v zimních měsících pravidelně udržován, aby byl zajištěn bezproblémový vstup nájemců i jejich klientů do všech prostor.

Skvělé místo pro vaše podnikání

Hledáte pro svou firmu sídlo blízko centra Prahy? Potřebujete nejen kanceláře, ale také skladové nebo výrobní prostory? Průmyslový park Harfa vznikl před 10 lety a nyní je nově rekonstruován. Tento administrativně-skladový areál se nachází téměř v centru Prahy na jedné z hlavních dopravních tepen Prahy 9. Moderní řešení částečné rekonstrukce a novostavby nabízí kancelářské budovy s nově rekonstruovanými kancelářemi kategorie „B“ a skladové plochy, vše o celkové ploše téměř 16 000 m2.

Aktuality a novinky